Sklep z oknami » Rury kominowe kwasowe
Kategorie
Producenci
Dodatkowe opcje przeglądania
Pobierz cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTML

Rury kominowe kwasowe

RURY KOMINOWE KWASOWE

Budynek ogrzewany za pomocą paliw, których wykorzystanie skutkuje generowaniem spalin, musi być wyposażony w odpowiedni system ich odprowadzania. W kominach stosuje się specjalne wkłady kwasoodporne, które dobrze sprawdzają się w bardzo trudnych warunkach eksploatacji. Zabezpieczone w ten sposób są w pełni odporne na działanie szkodliwych substancji powstałych przy zwiększaniu temperatury wewnątrz konkretnego obiektu. W ofercie naszego sklepu we Wrocławiu dostępne są wysokiej klasy rury kominowe. Zachęcamy do zapoznania się z ich właściwościami i najważniejszymi zaletami. W razie wątpliwości przy wyborze doradcy chętnie wskażą odpowiedni dla danego budynku produkt.

rury kwasoodporne kominowe

Rury kwasowe do komina

Spaliny powstające w trakcie ogrzewania obiektów to szkodliwe związki. Mają one negatywny wpływ nie tylko na środowisko, ale też np. na materiały budowlane, które narażone są na ich działanie. Rury kwasowe do komina są odporne na korozję chemiczną. Powstaje ona chociażby przy spalaniu gazu i oleju opałowego. W przypadku stosowania obu wymienionych paliw wydzielany jest kwaśny kondensat, który musi być efektywnie odprowadzony poza budynek.

Do tego celu służą właśnie kominowe kwasoodporne elementy rurowe. Mają one różne długości i średnice, dlatego bez problemu można je dopasować do układu wykonanego w danym obiekcie. Wykorzystanie stali wysokiej jakości odpornej na wspomnianą korozję chemiczną sprawia, że niezależnie od użytych materiałów opałowych spaliny odprowadzane są skutecznie i w pełni bezpiecznie. Z powodzeniem można też przygotować kominy z rury kwasowej, co najczęściej jest rozwiązaniem dla budynków przemysłowych. W razie pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi doradcami.

Rury kominowe kwasoodporne – jakie wybrać?

Przy kompletowaniu materiałów do wykonania systemu odprowadzania spalin bardzo ważne jest zwrócenie uwagi na ich właściwości techniczne. To przede wszystkim wymiary, ale też m.in. parametry wytrzymałościowe w zakresie bezpośredniego kontaktu z trującymi związkami chemicznymi. Elementy kwasowe dostępne są w naszej ofercie w różnych wariantach. Można je dopasować także pod kątem grubości blachy, która została użyta do ich produkcji.

Istotna jest także maksymalna odporność, jaką dane rury kwasowe kominowe wykazują względem wysokich temperatur. Proponowane przez nas produkty nie ulegają zniszczeniu w warunkach zbliżonych do pożaru – zachowują trwałość i kształt nawet przy 1000 stopniach Celsjusza. Dzięki temu można je zastosować również jako uszczelnienie komina oraz ochronę jego zewnętrznej części. Oferowane w naszym sklepie we Wrocławiu rury kwasoodporne mają zróżnicowany przekrój. Nie musi on być bowiem jedynie okrągły – występują też m.in. warianty owalne. Przy wyborze pomogą doradcy, którzy dzięki doświadczeniu i szerokiej wiedzy będą w stanie szybko wskazać właściwe produkty do konkretnego zastosowania.

Kominy kwasowe w sklepie megablach.pl

Dostępne produkty pozwalają na przygotowanie kompletnych systemów odprowadzania spalin. Nie muszą służyć jedynie jako wkłady. Sprawdzają się one wszędzie tam, gdzie najważniejszym kryterium jest funkcjonalność. Mowa o fabrykach, zakładach produkcyjnych, a także halach czy magazynach. Dostępne w naszym sklepie kominy z rury kwasowej to produkty najwyższej jakości, które w tego typu obiektach przemysłowych z powodzeniem mogą odprowadzać każdy typ spalin bez dodatkowych zabezpieczeń przed korozją chemiczną. Ograniczają konieczność instalowania neutralizatorów kondensatu.

W tym wypadku kluczowy okazuje się system łączenia. Oferowane rury można w łatwy sposób przymocować do siebie, tworząc stabilny i szczelny ciąg. Dostępnych jest też wiele elementów dodatkowych, np. trójniki czy kolana nastawne. W zależności od potrzeb klienci są więc w stanie przygotować systemy oparte na rurach kominowych o zróżnicowanych wymiarach, które będą idealnie dopasowane do charakterystyki budynku. Zachęcamy do zakupów w naszym sklepie – jesteśmy w stanie w krótkim czasie dostarczyć każdy z produktów pod wskazany adres. Dzięki nam Państwa kominy kwasowe będą konstrukcjami trwałymi i w pełni bezpiecznymi dla użytkowników obiektu.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Copyright © 2022 MEGABLACH.PL HURTOWNIA INTERNETOWA / Realizacja: Cyber-Shop.dev
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu