Sklep z oknami » Czas i koszty dostawy
Kategorie
Producenci
Dodatkowe opcje przeglądania
Pobierz cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTML

Czas i koszty dostawy

Ze względu iż towar w większości wysyłany jest prosto od producentów terminy wysyłek są podane orientacyjnie i mogą zostać wydłużone .
Proszę o kontakt w sprawie dostępności towaru oraz terminie dostawy .


 


Koszt dostawy 

Jest uzależniony od formy płatności oraz łącznej wagi zamówienia.

zasady dostarczania towarów

1. Dostawy realizowane są za pośrednictwem firmy kurierskiej bez gwarancji określonej godziny dostawy. Gdy doręczyciel nie zastanie odbiorcy pod wskazanym adresem zostawi awizo z informacją o terminie ponownej próby doręczenia. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za opóźnienia powstałe z winy firmy spedycyjnej.

2. Zamawiający wyraża zgodę na udostępnianie firmie spedycyjnej swojego adresu i numeru telefonu zamieszczonego w formularzu zamówienia.

3. Przed odebraniem przesyłki Klient zobowiązany jest sprawdzić czy opakowanie nie uległo uszkodzeniu w transporcie. W szczególności należy zwrócić uwagę na stan taśm lub plomb naklejonych na przesyłkę. W przypadku, gdy opakowanie przesyłki nosi znamiona uszkodzenia lub gdy plomby (taśmy) są zerwane należy nie przyjmować przesyłki i w obecności kuriera sporządzić protokół szkody oraz skontaktować się jak najszybciej ze sprzedawcą w celu wyjaśnienia sprawy. Sprawdzenie przesyłki przy odbiorze jest niezbędnym warunkiem uwzględnienia ewentualnych roszczeń Klienta z tytułu uszkodzenia czy okradzenia przesyłki w transporcie (w większości przypadków gwarancje produktów nie obejmują uszkodzeń mechanicznych spowodowanych działaniem z zewnątrz).

4. Odbiór przesyłki należy pokwitować kurierowi własnoręcznym podpisem. Po pokwitowaniu i ewentualnej zapłacie za odbierany towar można otworzyć przesyłkę. Po doręczeniu przesyłki wszelkie ryzyka związane z uszkodzeniem lub utratą przesyłki przechodzą na kupującego.

5. Towar dostarczamy również własnym autem - koszt transportu ustalany indywidualnie.

UWAGA!!!!! WAŻNE!!!!!!UWAGA !!!!!!WAŻNE!!!!!!!!UWAGA!!!!!!!WAŻNE!!!!!!

Z uwagi na różnorodność oferowanego asortymentu koszt przesyłki i dostawy ustalany jest każdorazowo indywidualnie, zależnie od wielkości zamówienia.


Przejdź do strony głównej
Newsletter

Prześlij nam swój adres e-mail, a my powiadomimy Cię o nowych produktach, najlepszych cenach, promocjach i wyprzedażach.  

Copyright © 2022 MEGABLACH.PL HURTOWNIA INTERNETOWA / Realizacja: Cyber-Shop.dev
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu