Sklep z oknami » Jak dobrać okno dachowe
Dodatkowe opcje przeglądania
TRANSLATOR
Kategorie
Producenci
Pobierz cennik
Pobierz cennik PDFPobierz cennik HTML

Jak dobrać okno dachowe

Jak dobrać okno dachowe

Dobrze dobrane okno dachowe to takie, które zapewnia wygodę użytkowania oraz doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Przy wyborze okna połaciowego warto zwrócić uwagę.

Kilka ważnych parametrów:

1. Współczynnik przenikania ciepła (Uw) - im niższa wartość, tym lepsza izolacja termiczna okna. Zalecane wartości to poniżej 1,1 W/m2K.

2. Współczynnik wyciszenia dźwięków (Rw) - im wyższa wartość, tym lepsza ochrona akustyczna okna.

3. Wentylacja okna połaciowego. Dobrze dobrany system wentylacji pozwala na utrzymanie odpowiedniej wilgotności powietrza w pomieszczeniu.

4. Klasa odporności na włamanie. Dodatkowe akcesoria takie jak klamki z zamkami zwiększają bezpieczeństwo użytkowania okna oraz zabezpieczają przed dziećmi.

5. Rozmiar i rodzaj otwierania okna strychowego zależy to od indywidualnych potrzeb użytkownika, istotne jest, aby okno dachowe pozwalało na wygodne użytkowanie oraz zapewniało wystarczającą ilość światła naturalnego.

6. Producenci okien dachowych. Warto wybierać okna renomowanych producentów, którzy gwarantują jakość i długą żywotność produktów. Takim producentem jest RoofLITE+ produkowany w grupie VELUX. Nie odbiega jakością od znanych producentów i jest najbardziej przystępny cenowo co przyczyni się do dużych oszczędności.

Dobrym oknem dachowym jest takie, które spełnia wszystkie wymagania dotyczące izolacji, wentylacji, bezpieczeństwa i wygody użytkowania. Przed wyborem okna połaciowego warto skontaktować się z naszą hurtownią, która pomoże dobrać najlepszą opcję dla Państwa pomieszczenia.


 


Przejdź do strony głównej
Newsletter

 

Copyright © 2023 MEGABLACH.PL HURTOWNIA INTERNETOWA / Realizacja: follow.pl
Korzystanie z tej witryny oznacza wyrażenie zgody na wykorzystanie plików cookies. Więcej informacji możesz znaleźć w naszej Polityce Cookies.
Nie pokazuj więcej tego komunikatu